Porland

Porland Forest 3 Parça Kahvaltı-meze Tabağı 11-13-19 cm

299,90 TL
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Porland Forest 3 Parça Kahvaltı-meze Tabağı 11-13-19 Cm;

  Paket İçeriği;
  1 adet sincap desenli kare kahvaltı meze tabağı 13 cm;
  1 adet kozalak desenli kare kahvaltı meze tabağı 11 cm;
  1 adet çam ağacı desenli kare kahvaltı meze tabağı 19 cm.

  Ürün Detayı ve Kullanım Talimatı

  Sırüstü; Bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmez, elde yıkanmalıdır. Fırında kullanılabilir,mikrodalga fırın kullanımına uygun değildir. Porland’ın her sezon yenilenen markası Love for Home ürünleri stoklarla sınırlıdır. 

  Porland’ın her sezon yenilenen markası Love For Home ürünleri için hemen sipariş verebilirsiniz. Porlandın forest koleksiyonundaki tüm ürünler Love For Home markasıyla çıkartılmaktadır. Love For Home Porlandın markasıdır.

  Love For Home

  Porland’ın 2012 yılında bünyesine kattığı Love for Home; uygun fiyat aralığında, zevkli, pratik ve gündelik kullanıma uygun masaüstü ürünler ile ev araç ve gereçleri markasıdır. Love for Home ürünlerinin tasarım ve Ar-Ge çalışmaları Porland’ın deneyimli ekibi tarafından gerçekleştirilmekte, bu ürünler moda ve trendler yakından takip edilerek üretilmektedir. Geniş tasarım ekibi tarafından renkli ve dinamik bir bakış açısı ile tasarlanan Love for Home, stil yaratan dekorasyonlar için ilham kaynağı oluyor. Love For Home ürünleri de ergonomik, fonksiyonel ve özgün tasarımlardır.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.