Ödeme
 • Ödememi nasıl yapabilirim?

  Ödemenizi kredi kartı , havale/eft veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde ödeme sayfamız 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenip korunmaktadır. Kredi kart bilgileriniz globy.com.tr tarafından saklanmamaktadır.

  Havale ile ödeme yapmak için Banka Hesap Bilgilerimiz için tıklayınız. Havale ile yaptığınız alışverişlerde Havale Bildirim Formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.


  Daha fazla bilgi için Satış Sözleşmesi'ni inceleyebilirsiniz. 

 • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı

  Evet, Kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Ürün bedeli ve kargo bedeline ek olarak 7 tl kapıda ödeme bedeli alınmaktadır.

  Kredi kartı veya tarafımıza havale/eft ile de ödeme yapabilirsiniz. 

 • Alışverişlerde taksit yapıyor musunuz?

  Evet. Web sitemizden yapacağınız alışverişlerde, kullanacağınız kredi kartının cinsine göre taksitlendirme yapabilirsiniz. Taksit seçenekleri kredi kartınızın ait        olduğu banka tarafından belirlenir. Bu sebeple farklı kredi kartlarına farklı taksit seçenekleri sunulur.

 • Taksitli ürün satın alırken vade farkı var mıdır?

  Evet, sitemiz üzerinden taksitli alışverişlerde vade farkı fiyatlarımıza bankalar tarafından yansıtılır.

 • Taksitli alışverişlerde vade farkını nasıl öğrenebilirim?

  Ürün açıklaması bölümünün yan bölümünde taksit kutucuğuna tıklayarak yapmak istediğiniz taksit adedine bağlı vade farkı bedelini hesaplanmış

  olarak görebilirsiniz.

 • Ödememi nasıl yapabilirim?

  Ödemenizi kredi kartı ,havale/eft veya kapıda ödeme ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde ödeme sayfamız 256 bit güvenlik sertifikası ile şifrelenip korunmaktadır. Kredi kart bilgileriniz globy.com.tr tarafından saklanmamaktadır.

  Havale ile ödeme yapmak için Banka Hesap Bilgilerimiz için tıklayınız. Havale ile yaptığınız alışverişlerde Havale Bildirim Formunu doldurmanızı tavsiye ederiz.


  Daha fazla bilgi için Satış Sözleşmesi'ni inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.